RSMP - Aktualności

W swoim czwartym starcie w śląskiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Tomasz Kasperczyk i Damian Syty po raz czwarty uplasowali się w ścisłej czołówce tej imprezy.
12 września odbył się 4. Rajd Śląska. Impreza była drugą rundą tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasie nie mogło zabraknąć zwycięzców Rajdu Rzeszowskiego z klasy Open 4WD - Jarosława i Marcina...

Rajd Śląska 2020

Reprezentanci Hyundai Poland Racing, po zaciętej i wyrównanej walce z Grzegorzem Grzybem i Michałem Poradziszem, stanęli na najwyższym stopniu podium 4. Rajdu Śląska.
Półmetek rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2020, wyznaczy linia mety wytyczona na chorzowskim Stadionie, a do walki o kolejne punkty stanie także zespół Rallytechnology.
4. Rajd Śląska, druga runda cyklu, wyznaczy w tym sezonie półmetek rywalizacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na strefie serwisowej na Stadionie Śląskim w Chorzowie pojawią się także Jacek Jurecki i Michał...

Rajd Śląska 2020

W tym roku Rajd Śląska odbędzie się po raz czwarty. W krótkiej historii tych zawodów na listę zwycięzców najczęściej, bo dwa razy, wpisywali się Tomasz Kasperczyk i Damian Syty.

Rajd Śląska 2020

Już 12 września zawodnicy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wyjadą na trasy 4. Rajdu Śląska. Wśród załóg nie zabraknie Jarosława i Marcina Szejów.

29. MARMA Rajd Rzeszowski 2020

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty wywalczyli w Marma 29. Rajdzie Rzeszowskim wszystko, po co mogli sięgnąć po problemach z pierwszego, nieukończonego etapu. Załoga Tiger Energy Drink Rally Team wygrała Power Stage i...
29. MARMA Rajd Rzeszowski dobiegł końca. W sobotę zawodników czekały cztery odcinki specjalne. Załogi dwukrotnie pojawiły się na najdłuższym, ponad 18-kilometrowym oesie Zawadka, oraz na 14-kilometrowych Zagorzycach.

29. MARMA Rajd Rzeszowski 2020

Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel ukończyli Marma 29. Rajd Rzeszowski, sięgając po dodatkowe punkty na Power Stage.

29. MARMA Rajd Rzeszowski 2020

29. Rajd Rzeszowski w mocnym stylu zainaugurował początek RSMPi, a kibice głodni rajdowych wrażeń, otrzymali ogromną dawkę emocji.

29. MARMA Rajd Rzeszowski 2020

Chyba jeszcze nigdy, w swojej dotychczasowej historii, Rajd Rzeszowski nie wzbudzał takich emocji, jakie towarzyszyły oczekiwaniom na rozpoczęcie 29. edycji imprezy.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    25

RSMP - Najnowsze galerie

Facebook

Wydarzenia

11 Wrzesień 2020
20 Marzec 2020
4 Październik 2019
5 Wrzesień 2019

Twitter

Reklama

Reklama