RSMP - Aktualności

Rajd Świdnicki - Krause 2019

Maciek Lubiak z Tomkiem Borko swój pierwszy w Polsce i drugi w karierze start w Hyundaiu R5 ukończyli na dziewiątym miejscu

W zakończonym dziś Rajdzie Świdnickim Krause wystartowało 70 załóg, w tym aż 11 załóg w samochodach klasy R5. W tej rekordowej w polskich rajdach stawce, Tomek Kasperczyk i Damian Syty wywalczyli trzecią lokatę,
Piąte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 10 zdobytych punktów - to bilans Rajdu Świdnickiego-KRAUSE w wykonaniu Sylwestra Płachytki i Jacka Nowaczewskiego, dla których był to debiutancki start Fordem Fiestą R5 w...

Rajd Valasska 2019

Maciek Lubiak z Tomkiem Borko Hyundaiem i20 R5 w niedzielne popołudnie wjechali na metę Rajdu Valasska, inauguracyjnej rundy mistrzostw Czech i Słowacji, w którym wystartowali w ramach testów i treningu przed sezonem...
W zakończonym dziś Rajdzie Valasska Tomasz Kasperczyk i Damian Syty zajęli 16. miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów
Czas dzielący nas od rozpoczęcia kolejnego sezonu w polskich rajdach upływa kibicom na emocjonowaniu się kolejnymi informacjami o tym, kto i w czym ruszy na odcinki specjalne

75. Rajd Polski 2018

Szutrowy sukces zaliczyli w miniony weekend Paweł Krysiak i Maciej Trela
Mający na swoim koncie 10 startów w Rajdzie Polski Tomek Gryc wybrał właśnie tę wyjątkową rundę na swój powrót na odcinki specjalne. Przerwa w startach spowodowana kontuzją Tomka, właśnie dobiega końca
Przed nami zupełnie nowy rajd, a w najbliższej perspektywie zmierzenie się z odcinkami specjalnymi w Mikołajkach, a to sprawia, że będzie to jedna z najbardziej emocjonujących końcówek sezonu od wielu lat.
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wchodzą w decydującą fazę – już w ten weekend zostanie rozegrana przedostatnia, szósta runda mistrzostw, którą będzie Rally Elektrenai

27. Rajd Rzeszowski 2018

W ekstremalnych warunkach, załoga Forda Fiesty R200, wywalczyła zwycięstwo w klasie Open 2WD+ oraz 2. pozycję w klasyfikacji aut napędzanych na jedną oś
Jacek Jurecki i Michał Trela inauguracji drugiej połowy sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski niestety nie zaliczą do udanych.