GSMP - Aktualności

Wyścig Górski Prządki 2020

Zakończenie zmagań Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na trasie w Korczynie stało się już tradycją. Dawno jednak stawka Wyścigu Górskiego Prządki nie była tak wysoka.
Niewiele ponad tydzień po zakończeniu zmagań na trasie na szczyt Pezinovska Baba, stawka GSMP przygotowuje się na najbliższy weekend, na finał sezonu 2020. Wśród Polaków jest jednak jeden, który narzucił sobie jeszcze...

Pezinok - Baba 2020

Organizatorzy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski postawili przed zawodnikami wyjątkowe nowe wyzwanie. W tym roku o podziale tytułów może zadecydować nawet pojedynczy punkt, co sprawia, że sezon 2020 ma szanse stać...

Pezinok - Baba 2020

Odwołanie wyścigu w Banovcach sprawiło, że już w najbliższy weekend „górale” będą w połowie rywalizacji w tegorocznym sezonie Górskich Samochodowych Mistrzostwa Polski 2020.

23. Grand Prix Sopot - Gdynia

23. Grand Prix Sopot Gdynia, przy pięknej, upalnej pogodzie, skutecznie odmroził Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski. Sezon 2020 rozpoczął się od zaciętych pojedynków toczonych na nadmorskiej wyścigowej trasie.

23. Grand Prix Sopot - Gdynia

Inauguracja nowego sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, dla Konrada Bieli była jednocześnie okazją do pierwszego startu na sopockiej trasie, za kierownicą Mitsubishi Lancera Evo X.

23. Grand Prix Sopot - Gdynia

Do mety 23. Grand Prix Sopot Gdynia dotarło 48, spośród 53 kierowców zgłoszonych do rywalizacji, Niestety, nie wszyscy zawodnicy będą pozytywnie wspominać inaugurację GSMP 2020 (14-16 sierpnia 2020).

23. Grand Prix Sopot - Gdynia

Rozpoczęcie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2020 stało się faktem. Po blisko roku oczekiwania, „górale” zmierzyli się o pierwsze punkty, na trasie w Trójmieście. Na liście zgłoszeń 23. Grand Prix Sopot Gdynia...

23. Grand Prix Sopot - Gdynia

Niedziela dla DUBAIA

17 Sierpień 2020
Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła przeprowadzeniu drugiej, niedzielnej odsłony 23 Grand Prix Sopot – Gdynia. Na liście startowej znalazło się 53 kierowców, w tym trzech klasyfikowanych w GSMP Hist.

23. Grand Prix Sopot - Gdynia

Po prawie 11 miesiącach przerwy kierowcy wrócili na trasy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

23. Grand Prix Sopot - Gdynia

Już w najbliższy weekend, na wszystkich fanów wyścigów górskich czeka pierwsza tegoroczna dawka emocji i to z Morzem Bałtyckim w tle.
Nastał miesiąc długo wyczekiwany przez kibiców. Najpierw, w drugi weekend sierpnia 29. Rajd Rzeszowski rozpoczął rywalizację w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, a w ten weekend (14-16 sierpnia) do akcji...
1  2  3  4  5  6  7  8  9    16

GSMP - Najnowsze galerie

Facebook

Twitter

Reklama

Reklama