Pozostałe - Mistrzostwa Czech

Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2022

Załoga Marten Sport po raz czwarty powalczy o punkty tegorocznych Mistrzostw Czech. Dzięki regularnie zdobywanym punktom ruszą do rywalizacji w czołowej trójce RC 4 I i jako wiceliderzy Pucharu Peugeota.

47. Rally Bohemia 2020

Po zmianach w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Czech 2020, rola otwierającej rundy przypadła 47. edycji Rally Bohemia. Tym samym kibice i zawodnicy zainaugurują rywalizację w krajowym czempionacie w Mlada Boleslav.

47. Rally Bohemia 2020

Tomasz Kasperczyk zdecydował się na bardzo wymagający test i trening przed rozpoczęciem sezonu rajdowych mistrzostw Polski. Już w nadchodzący weekend załoga Tiger Energy Drink Rally Team wystartuje w Rajdzie Bohemia.

56. ADMV Rallye Erzgebirge 2019

Miniony weekend to dla polskich kibiców finał rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W tym samym czasie jednak Polska miała swoich przedstawicieli także na niemieckich odcinkach specjalnych.
Już dziś, 14 czerwca rusza 3. odsłona cyklu Opel Adam Cup, w którym po raz kolejny zobaczymy Szymona Żarłoka i Krzysztofa Pietruszkę. Po dotychczasowych startach łączonych z cyklem rallysprintów, tym razem uczestnicy...

Rajd Valasska 2019

W nadchodzący weekend (29-31 marca) Tomasz Kasperczyk i Damian Syty wezmą udział w Rajdzie Valasska, który stanowi pierwszą rundę mistrzostw Czech.
Dziesiąte miejsce wśród 74 załóg – Jarek i Marcin Szejowie na mecie Rajdu Bohemia 2018
Rajd Bohemia (29 czerwca – 1 lipca) – piąta runda mistrzostw Czech z Jarkiem i Marcinem Szejami.
Niestety jazda Polaków zakończyła się na czwartej próbie, kiedy to na jednej z leśnych sekcji Ford Fiesta R5 załogi z Ustronia wpadł na kałużę i zsunął się z drogi w miejscu, z którego Jarek i Marcin nie mogli się...
Ósme miejsce na 85 zgłoszonych załóg – Jarek i Marcin Szejowie na mecie Rajdu Sumava Klatovy 2018
Rajd Valasska - Start dobrym akcentem rozpoczęli Polacy w grupie samochodów 2WD

Rajd Valasska 2018

Jarek i Marcin Szejowie kończą Rajd Valasska w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej
1  2  3  4    

Pozostałe - Najnowsze galerie

Facebook

Twitter

Reklama