RO i Super KJS - Aktualności

Niecały miesiąc dzieli nas od 64. edycji Rajdu Wisły - zaplanowanej na 15 września.
Dawno załogi Pucharu Peugeota i Citroena nie zgotowały kibicom tyle wrażeń, co podczas 6. Rajdu Ziemi Bocheńskiej
Trzeci start w Rajdzie Ziemi Bocheńskiej zapisze się szczególnie mocno w rajdowej karierze Szymona Żarłoka. W miniony weekend trudno było znaleźć kogoś, kto wyjeżdżał z Bochni z większym uśmiechem na twarzy.
Szymon Żarłok i Krzysztof Pietruszka wygrywają trzy odcinki specjalne i odnoszą swoje pierwsze zwycięstwo w karierze

6. Rajd Ziemi Bocheńskiej 2018

Od momentu pierwszego kontaktu z Rajdem Ziemi Bocheńskiej jestem pod ogromnym wrażeniem tej imprezy. Startować w Bochni to ogromne wyzwanie, ale daje to tyle samo przyjemności.
Już w ten weekend, po sześciotygodniowej przerwie wracają Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska, a walka o kolejne punkty rozegra się na jednych z najbardziej wymagających tras w całym cyklu

6. Rajd Ziemi Bocheńskiej 2018

Pewnie nie będzie w tym żadnego zaskoczenia, że Bochnia to jeden z moich ulubionych rajdów.
Duet z Rzeszowa w swojej „domowej” imprezie pojawi się w Peugeocie 106, którym niespełna dwa tygodnie temu, na odcinkach Rajdu Baborowa wywalczyli trzeci stopień podium w Pucharze Peugeota i Citroena.

4. Rajd Rzeszowiak 2018

Już w najbliższa niedzielę, 29 kwietnia rusza 4. Rajd Rzeszowiak, pierwsza z pięciu rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia 2018. Na odcinkach specjalnych w okolicach Rzeszowa zawalczy 51 załóg.

4. Rajd Rzeszowiak 2018

Za 10 dni rusza nowy sezon rajdowy na Podkarpaciu. Już czwarty rok z rzędu rozgrywany będzie cykl Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, a otworzy go 4. Rajd Rzeszowiak (28-29 kwietnia)
Reprezentanci Kubala Rally Team na otwarcie drugiego wspólnego sezonu stoczyli zacięty pojedynek o podium w RO 2. Po 7 odcinkach specjalnych do rywali za trzecim miejscu zabrakło zaledwie 0,4 sekundy
Z pierwszego wspólnego startu Maciej Hawro i Patryk Kielar zabierają nie tylko puchary, ale przede wszystkim ważny dorobek punktowy, na otwarcie sezonu 2018
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    14

RO i Super KJS - Najnowsze galerie

Facebook

Twitter

Reklama

Reklama