Kolejne podium stało się faktem. Bracia Szejowie nadal liderami

  • Jarosław i Marcin Szejowie zajęli 2. miejsce w klasie Open 4WD w 4. Rajdzie Śląska 2020
  • Okazała zdobycz punktowa oznacza, że bracia z Ustronia utrzymali fotel liderów mistrzostw Polski w klasie
  • Rywalizację ze specjalnej strefy kibica śledziły dziesiątki kibiców oraz partnerów załogi

12 września odbył się 4. Rajd Śląska. Impreza była drugą rundą tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasie nie mogło zabraknąć zwycięzców Rajdu Rzeszowskiego z klasy Open 4WD – Jarosława i Marcina Szejów. Oni w swojej domowej imprezie chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.

Nawet na jednym odcinku specjalnym bracia Szejowie nie wypadli z pierwszej trójki klasy Open 4WD. Ba, wielokrotnie pokonywali oni samochody R5, co zasługuje na wielki szacunek. Ostatecznie Szejowie zajęli 2. miejsce w klasie Open 4WD, ze stratą zaledwie 35 sekund do zwycięzców w o wiele mocniejszym aucie Proto. Ustrońska załoga uplasowała się na 9. miejscu w klasyfikacji generalnej rajdu.

Zmagania na trasie odcinka specjalnego Jastrzębie-Zdrój śledziły dziesiątki wiernych kibiców załogi. Zespół przygotował dla nich specjalną strefę kibica z trybuną, skąd mogli śledzić rywalizację w komfortowych warunkach. Wszyscy zgromadzeni mogli tam spędzić dzień we wspaniałej atmosferze wielkiego sportowego święta.

 

Jarosław Szeja: - Nie zawsze trzeba wygrać, aby być zwycięzcą. Nasz cel na ten rajd był taki, aby dojechać do mety i zebrać możliwie jak najwięcej punktów. To się udało, więc musimy być zadowoleni. Tym bardziej, że śląskie oesy nie do końca pasowały pod nasz samochód i konkurencja mogła mieć lekką przewagę. Dowieźliśmy drugie miejsce dzięki mądrej jeździe i nadal jesteśmy liderami Open 4WD. To najważniejsze, jesteśmy w dobrych nastrojach po tym rajdzie. Dziękujemy naszym partnerom, bez których te sukcesy nie byłyby możliwe i kibicom za ich znakomity doping na trasach – to dodało nam siły.

12 Wrzesień 2020
Sezon

2020

Wydarzenie

Rajd Śląska 2020

Autor
informacja prasowa
Foto
materiały zespołowe

RSMP - Najnowsze galerie

Facebook

Wydarzenia

11 Wrzesień 2020
20 Marzec 2020
4 Październik 2019
5 Wrzesień 2019

Twitter

Reklama

Reklama