Jurecki i Trela wspólnie w Świdnicy już po raz szósty

W najbliższy weekend Świdnica stanie się centralnym punktem na rajdowej mapie Polski, a w południowe rejony Województwa Dolnośląskiego zmierza cała czołówka RSMP. Wiele wskazuje na to, że 48. Rajd Świdnicki - Krause będzie finałową rundą „covid-owego” sezonu Mistrzostw Polski, dlatego wyniki osiągnięte w najbliższy weekend mogą ostatecznie zadecydować o podziale tytułów.

W gronie duetów, które powalczą o wysoką stawkę są Jacek Jurecki i Michał Trela. Reprezentanci Blachdom Plus Rally Team, dzięki zwycięstwu w Open 4WD na odcinkach Rajdu Śląska, mocnym akcentem wrócili do rywalizacji. W szóstym wspólnym starcie w Rajdzie Świdnickim wyruszą na trasę, jako trzecia załoga klasy. Z dorobkiem 39 punktów, nadal mają szansę na najwyższy stopień podium. Ich strata do liderów to 15 punktów. Dużo bliżej, różnicą tyko czterech oczek są ich bezpośredni rywale. 120 km i dziewięć odcinków specjalnych może więc odwrócić losy tytułów w Open 4WD.

 

Jacek Jurecki: Wśród niespodzianek, jakich nie szczędzi nam sezon 2020, start w jesiennej odsłonie Rajdu Świdnickiego zdecydowanie należy do pozytywów. Dzięki temu walka może stać się jeszcze ciekawsza, chociaż na szybkich, wąskich i krętych asfaltach emocji i tak nam nie zabraknie.

Dzięki Blachdom Plus, Albud Okna i Drzwi, Sonax, Radex Bielsko-Biała, 3W Maszyny, Tradepol Group, Infracomplex, Pokrycia Dachowe Sylwester Pniok, ASC i stajni Stec Motorsport możemy kontynuować swoją przygodę z Fordem Fiestą Proto i walczyć punkty na odcinkach Dolnego Śląska.

Po udanym starcie w Chorzowie, do Świdnicy przyjedziemy w bojowych i optymistycznych nastrojach. W puli pozostało już niewiele punktów, ale skupiamy się przede wszystkim na wyniku rajdu i celujemy w zwycięstwo. Na kalkulacje przyjdzie czas, po przekroczeniu linii mety.

1 Październik 2020
Sezon

2020

Autor
informacja prasowa
Foto
Rozmus Photography

RSMP - Najnowsze galerie

Facebook

Wydarzenia

2 Październik 2020
11 Wrzesień 2020
20 Marzec 2020
4 Październik 2019

Twitter

Reklama

Reklama