Gryc i Kuśnierz Rajdowymi Mistrzami Polski w dwóch klasyfikacjach!

Mistrzostwo Polski wśród aut napędzanych na jedną oś oraz triumf w zawsze mocno obsadzonej klasie 4 to wspaniałe sukcesy, które dziś osiągnęli Tomek Gryc i Michał Kuśnierz

Mający na koncie ponad 100 rajdów Tomek Gryc już dziś może dopisać do swojej biografii - obok Mistrzostwa w klasie 3. z 2014 roku - kolejne dwa mistrzowskie tytuły przypieczętowane zwycięstwem w finałowym rajdzie. W 53. wspólnym starcie Tomka z Michałem osiągnęli cel, jaki założyli na początku sezonu. Konsekwentna realizacja strategii, która zakładała równe i jednocześnie szybkie tempo, ale przede wszystkim skuteczność w osiąganiu mety, przyniosła dziś triumf w Rajdzie Śląska i mistrzowskie puchary.

Tomek Gryc: Rozpiera mnie radość z sukcesów, jakie dziś osiągnęliśmy. Właściwie to nie dziś, a przez cały wymagający sezon. Mistrzostwo Polski wśród aut napędzanych na jedną oś i w klasie 4 to największe triumfy w mojej karierze. Z każdym przejechanym rozsądnie kilometrem wiedziałem, że w tym sezonie możemy to osiągnąć. Rajdy są sportem zespołowym, a sukces to wspólny ogromny wysiłek. Rewelacyjna współpraca z Michałem - pilotem i przyjacielem, genialnie przygotowany samochód przez Rallytechnology i Bartka - głównego mechanika, nasi szybcy rywale i koledzy z klasy, Partnerzy i kibice, wspierający na każdym rajdzie na czele z Zowner-FS i oczywiście moja wspaniała rodzina, która cieszyła się z każdego sukcesu i pucharu przywiezionego do domu - dziękuję Wam z całego serca!

Michał Kuśnierz: - Jesteśmy bardzo szczęśliwi z osiągniętego wyniku. Konsekwentna praca przez cały sezon zaowocowała. Staraliśmy się jechać równym tempem, nie stawiając sobie za cel wygrywanie rajdów, ale osiąganie mety z jak największą liczbą punktów. Zakończenie roku wspaniałe - wygraliśmy rajd, wygraliśmy Power Stage, zdobyliśmy dwa mistrzowskie tytuły. Dziękuję całemu zespołowi, wszystkim ludziom, którzy pracowali z nami, ale dziękuję przede wszystkim Tomkowi. Wykonaliśmy wspaniałą robotę.

18 Październik 2017
Sezon

2017

Wydarzenie

Rajd Śląska 2017

Autor
Informacja prasowa

RSMP - Najnowsze galerie

Facebook

Wydarzenia

20 Marzec 2020
4 Październik 2019
5 Wrzesień 2019
8 Sierpień 2019
12 Lipiec 2019

Twitter

Reklama

Reklama