52. Rajd Dolnośląski - Hotel Zieleniec - Wyniki

Jakub Brzeziński z Kamilem Kozdroniem jadąc Skodą Fabią R5, zwyciężyli w 2. rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 52. Rajdzie Dolnośląskim – Hotel Zieleniec. Na mecie uzyskali +00:00.3 przewagi nad Grzegorzem Grzybem i Robertem Hundlą (Skoda Fabia R5). Trzecie miejsce wywalczyła załoga Tomasz Kasperczyk i Damian Syty, tracąc do zwycięzców +01:10.9.

Czwartą pozycję osiągnęli Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot (Ford Fiesta R5). Piąte miejsce zajął Łukasz Byśnikiewicz z Maciejem Wisławskim. Szóstą załogą są Marcin Słobodzian z Grzegorzem Dachowskim.

W klasie 2 najlepsi okazali się  zwycięzcy rajdu Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń. Zwycięzcą w klasie Open N, został Marcin Słobodzian z Grzegorzem Dachowskim, jadący Subaru Imprezą STi . Kacper Wróblewski i Jacek Spentany zwyciężyli w generalce 2WD i klasie 4. W klasie Open 2 WD+ zwyciężyli Sławomir Strychalski i Paweł Pochroń. Tuż za nimi uplasowała się załoga Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej Paweł Krysiak i Krystian Pachuta, jadąca Fordem Fiestą R200. W HR4 sukces odnieśli Konrad Dudziński i Adam Binięda.