1 Rajd Rzeszowiak – wypowiedzi Maciej Hawro/Sławomir Leja

Dziś publikujemy wypowiedź załogi, która zajęła pierwsze miejsce w klasie K4 oraz drugie miejsce w klasyfikacji generalnej 1 Rajdu Rzeszowiak – Maciej Hawro / Sławomir Leja.

Ocena i przebieg rajdu

Jesteśmy na mecie 1 Rajdu Rzeszowiak, zajęliśmy 1 miejsce w klasie oraz 2 w klasyfikacji generalnej rajdu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Niestety nie uniknęliśmy błędu, który zakończył się obrotem oraz zgaszeniem samochodu, straciliśmy tam około 10-15 sekund. Później jechaliśmy czysto bez większych przygód, ale pojawił się następny problem, mianowicie samochód przez pierwszą połowę każdego odcinka jechał bardzo dobrze, następnie dość mocno się grzał i tracił moc.

Organizacja

Rajd organizacyjnie uważam, że był przygotowany bardzo dobrze. Nie było większych przerw pomiędzy odcinkami, odcinki bardzo trudne technicznie, miejscami bardzo szybkie.

Z Rajdu Rzeszowiak zostały już tylko dobre wspomnienia, a my już przygotowujemy się do kolejnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska – Rajdu Bocheńskiego, który odbędzie się 12-13.06.2015.

Plany na sezon

Jakie dalsze plany? Chcemy pojechać teraz Rajd Bocheński, następnie Mistrzostwa Podkarpacia w Krośnie oraz Bieczu oraz Cieszyńska Barbórkę zaliczaną do Mistrzostw Śląska.