Rzuć wyzwanie DMRS Cup i wygraj bilety na Grand Prix Węgier 2023

Rozpoczyna się nowy rozdział wirtualnej rywalizacji na Podbeskidziu! 3 sierpnia wystartowały rozgrywki DMRS Cup, w którym wśród wielu nagród, główni zwycięzcy otrzymają szansę wyjazdu na przyszłoroczne F1 Grand Prix Węgier. Cykl zainicjowany przez centrum simracingu DM Racing Simulators. jest kierowane do wszystkich fanów esportowej rywalizacji. Celem projektu jest stworzenie pucharu, który zaoferuje graczom wirtualne wyścigi na najwyższym dostępnym poziomie - zarówno pod względem technologicznym, jak i dbałości o wierne odwzorowanie fizyki prowadzenia i osiągów zaimplementowanych samochodów. Partneremi cyklu są Automobilklub Beskidzki i firmy Rally-Tech oraz Usługi Transportowe Beata Korzeniowska. Za promocję odpowiedzialne jest Buchti.pl Promotion.

 

DMRS Cup - sprzęt i oprogramowanie:

Użytkownicy otrzymają do dyspozycji symulatory EVOLVE MOTION SIMULATOR – ULTIMATE 6DOF SIMRACING wyposażone w autorskie rozwiązanie platformy Six Degrees Of Freedom (zapewniającej sześć wektorów ruchu). To wiodące na rynku rozwiązanie dzięki firmie DM Racing Simulators, jest po raz pierwszy dostępne na Podbeskidziu.

Kolejnym elementem projektu jest oprogramowanie i świat wirtualnych wyścigów, stworzony przez firmę Kunos Simulazioni – producenta gry Assetto Corsa. To produkt o ugruntowanej pozycji na rynku, ale dzięki licencji PRO pozwalający na prawie nieograniczony poziom konfiguracji i modyfikacji (torów oraz samochodów). DM Racing Simulators to pierwsze i jedyne w Polsce centrum simracingu z aprobatą Kunos Simulazioni.

Dopełnieniem projektu DMRS Cup jest nawiązanie współpracy z ekipą Race Sim Studio, wiodącą na branży modelowania 3D i tworzenia unikatowych modeli samochodów wykorzystywanych w symulatorach. Pierwszym efektem współpracy było zaimplementowanie modelu FORMULA HYBRID 2022, który uczestnicy DMSR Cup otrzymali do dyspozycji w już w pierwszej rundzie cyklu.

 

DMRS Cup – formuła rozgrywek i zasady:

Pierwsza edycja DMRS Cup trwać będzie do 31 grudnia 2022 roku, a składać się będzie z pięciu rund z których każda będzie się odbywać w danym miesiącu – od sierpnia do grudnia 2022. Zadaniem zarejestrowanych graczy, będzie oczywiście jak najszybsze i bezbłędne pokonanie toru, a do wyników końcowych będą wliczane dwa z najlepszych rezultatów.

Areną rywalizacji będzie tor wyścigowy wyznaczony przez organizatora na daną rundę, a gracze będą mieć do dyspozycji jeden wyznaczony pojazd w określonej konfiguracji. W pierwszej rundzie są to specjalnie przygotowany model Formula Hybrid 2022 oraz wiernie odwzorowany belgijski tor Spa-Francorchamps.

Punkty otrzyma dwudziestu najwyżej sklasyfikowanych uczestników, którzy oprócz rywalizacji w rundzie, będą także walczyć o nagrodę główną, w łącznej klasyfikacji. Do wyników „generalki” będą wliczane punkty z czterech najlepszych rund (po odrzuceniu najgorszego rezultatu).

Udział w cyklu może wziąć każdy gracz, który ma ukończone 12 lat (za pisemną zgodą opiekuna prawnego) i wykupi co najmniej godzinny pakiet użytkowania symulatorów (na każdą rundę). Ilość godzin, w pakiecie z jakiego skorzysta gracz, jest nieograniczona.

 

DMRS Cup – nagrody dla zwycięzców rund i triumfatorów klasyfikacji generalnej:

Cykl DMRS Cup to nie tylko emocje wirtualnej rywalizacji na najwyższym poziomie, ale także realne i cenne nagrody. W każdej rundzie, dla trzech najlepszych graczy są przewidziane puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez partnerów cyklu.

W pierwszej rundzie będą to:

1. miejsce: buty Sparco Hyperdrive

2. miejsce: rękawice Sparco Hypergrip

3. miejsce: karnet/voucher - 30 minut wstępu na symulatory DM Racing Simulators

Celem jest rozbudowa cyklu i angażowanie kolejnych partnerów, ale już teraz pewne jest, że rywalizacja będzie się toczyć o nagrodę, która będzie wielką gratką dla każdego pasjonata sportu samochodowego.
Zwycięzcy otrzymają dwa bilety na wyścig Formuły 1 Grand Prix Węgier 2023 na Hungaroring. Tym sposobem dzięki wirtualnej rywalizacji, można osobiście doświadczyć wrażeń, jakie daje wyścig formuły 1. Sponsorem i fundatorem głównej nagrody jest firma: Usługi Transportowe Beata Korzeniowska – specjaluzująca się w przewozie towarów po całej Europie.

Specjalne 15% rabaty dla zwycięzców cyklu, przygotowała firma Rally-Tech z Bielska-Białej. Promocja obejmuje produkty firm AiM oraz felgi Evo Corse i Arcasting.

Dla aktywnych zawodników i członków Sekcji Sportowej Automobilklubu Beskidzkiego, będą przewidziane zniżkę 15%.

Pełna lista nagród dostępna będzie na oficjalnych kanałach społecznościowych DM Racing Simulators oraz na stronie dmsimulators.com. Wszelkie informacje o zasadach udziału oraz sposobie rejestracji można uzyskać w siedzibie cetrum DM Racing Simulators - ulica Bielska 612, Jaworze k/Bielska-Białej (tel: ).

 

  

DM Racing Simulators: „Od pierwszego momentu powstania naszego centrum, postawiliśmy sobie za cel, by korzystać z najlepszych rozwiązań, dostępnych aktualnie na simracingowym rynku. Dlatego postawiliśmy na zaawansowane technologicznie EVOLVE MOTION SIMULATOR – ULTIMATE 6DOF SIMRACING, które zapewniają najwyższy poziom realizmu i immersji.

Nasza firma wywodzi się z profesjonalnego sportu samochodowego, więc jest dla nas sprawą kluczową, by działać na najwyższym poziomie i zaoferować graczom doskonały produkt. Dlatego także jako pierwsi i jedyni w Polsce, dzięki licencji PRO otrzymaliśmy certyfikat centrum simracingu z aprobatą producenta gry Assetto Corsa. My także lubimy rywalizować i być najlepsi, dlatego to kolejny po parku maszynowym aspekt, w którym postanowiliśmy wyprzedzić konkurencję, a chcemy pójść jeszcze dalej.

Podobny cel obraliśmy, powołując do życia cykl DMRS Cup, z którym chcemy dotrzeć, do jak największej grupy pasjonatów sportu samochodowego. Zapraszamy wszystkich serdecznie do DM Racing Simulators, gdzie będziecie mogli zmierzyć się w walce o cenne nagrody rzeczowe, a przede wszystkim doświadczyć wirtualnej rywalizacji dopracowanej w najmniejszym szczególe.

Cykl ruszył 3 sierpnia, więc jest to zupełna nowość na Podbeskidziu, ale jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi partnerami, tak żeby z każdą rundą stawał się coraz bardziej atrakcyjny – dla każdego, niezależnie od umiejętności i poziomu zaawansowania. Warto do nas dołączyć!”  

8 Sierpień 2022
Sezon

2022

Autor
informacja prasowa
Foto
DM Racing Simulators

Pozostałe - Najnowsze galerie

Facebook

Twitter

Reklama

Reklama