VIII Rally Mazowsze – Brawo MY !!!!

Załoga Ridergarage.pl WRT w sobotę 19.03.2016 stanęła na starcie VIII Rally Mazowsze. Impreza zorganizowana przez AK Centrum stanowiła II Rundę RSMAKC oraz II Rundę Pucharu TEDEX WRC.

Honda Civic załogi Sebastian Dziadosz/Marcin Dziadosz po zaciętej walce zajęła nie tylko 1 miejsce w klasie 3 ale też dowiozła chłopaków na I miejsce w generalce. Sebastian z Marciniem zostali zwycięzcami rajdu a tym samym umocnili swoją pozycję na fotelu lidera Pucharu Tedex WRC. Szybkie i techniczne trasy w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego dały chłopakom dużo frajdy z jazdy a tym samym pozwoliły na zdobycie kolejnych cennych doświadczeń przed bardzo pracowitym sezonem 2016.

Jednak to nie jedyny sukces jakim może pochwalić się Ridergarage.pl WRT tej imprezie. W barwach Teamu do rywalizacji stanął także Jacek Goździk, który za kierownicą swojej Toyoty Starlet Proto zajął II miejsce w klasie 2 kończąc tym samym Rally Mazowsze na 22 miejscu w generalce.
Bardzo dziękujemy wszystkim Naszym Kibicom za gorący doping na trasie i oraz dobre słowa które otrzymaliśmy w komentarzach na Naszym profilu na FB www.facebook.com/RIDERGarageRallyTeam .

Dziękujemy, że byliście i jesteście z Nami ☺

Nasz start nie byłyby możliwy gdyby nie wsparcie serwisu samochodów osobowych i dostawczych Rider Garage (www.ridergarage.pl ),firmy www.skutery.auto.pl Salonowi sprzedaży skuterów, części i akcesorii.