Ridergarage.pl WRT znów na podium !!!!

Pierwszy weekend kwietnia był bardzo pracowity dla załóg reprezentujących barwy Ridergarage.pl WRT.

W sobotę 2 kwietnia 2016 na starcie Rajdu Wielkanocnego zorganizowanego w Warszawie przez Automobilklub Rzemieślnik do rywalizacji stanęły dwie nasze załogi. Honda Civic załogi Sebastian Dziadosz/Marcin Dziadosz oraz Toyota Starlet duetu Jacek Goździk/Łukasz Ługowski. Podczas sobotnich zmagań w Warszawie nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i dzięki wysokiej formie w tym sezonie po raz kolejny w klasyfikacji generalnej imprezy i w klasie 3 zwyciężył duet Sebastian/Marcin. Jacek z Łukaszem zajeli 3 miejsce w kl.2 kończąc tym samym Rajd Wielkanocny na 22 miejscu w klasyfikacji generalnej.

 

Niedziela 3 kwietnia 2016 to start w 1. Samochodowym Rajdzie Bielska Podlaskiego, który stanowił II Rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Podczas tej imprezy załogi Ridergarage.pl WRT miały do pokonania 6 „odcinków specjalnych” zlokalizowanych na terenie Bielska Podlaskiego i walczyły z 70 załogami które zgłosiły się do rywalizacji w rajdzie. Niestety pomimo bardzo dobrego tempa i zwycięstwa na 4 z 6 odcinków załoga Hondy Civic Sebastian Dziadosz/Marcin Dziadosz zajęła 4 miejsce w K2. Niestety błąd na pierwszym odcinku specjalnym i kara taryfy pozbawiła chłopaków zwycięstwa w klasie a tym samym i podium w generalce imprezy. Jacek Goździk tworzący załogę z Łukaszem Ługowskim po zaciętej rywalizacji również w K2 ostatecznie zajeli 8 miejsce w klasie kończąc tym samym rajd na 57 miejscu w generalce .

Wszystkim Naszym kibicom bardzo dziękujemy za gorący doping i dobre słowo po każdej imprezie w której startujemy. Mechanikom z ridergarage.pl za jak zawsze super przygotowane samochody oraz Naszym Rodzinom za wyrozumiałość i cierpliwość ☺

Wszystkich zapraszamy na Nasz profil na FB, gdzie pod adresem www.facebook.com/RIDERGarageRallyTeam znajdziecie więcej informacji o Nas.

6 Kwiecień 2016
Sezon

2016

Tagi:
adam roch
Autor
Informacja prasowa
Foto
Adam Roch

KJS - Najnowsze galerie

Wydarzenia

1 Grudzień 2018
7 Wrzesień 2018
9 Sierpień 2018
29 Czerwiec 2018
9 Czerwiec 2018

Patronat medialny

Puchar Automobilklubu "Stomil" w Dębicy

Kierowca Roku Opolszczyzny

2 Rajd Rzeszowiak

2 Rajd Rzeszowiak

Reklama

Facebook

Twitter

Reklama