Puchar TEDEX WRC 2016 jedzie do Wyszkowa !!!!

W nidzielę 18 grudnia 2016 odbyła się ostatnia w tym roku runda Pucharu TEDEX WRC 2016 XI Rally Barbórka Bis. Rajd zoorganizowany został przez Auto Koło Centrum i stanowił ostanią rundę RSMAKC oraz ostanią VII Rundę Pucharu TEDEX.

Miło Nam poinformować, że w tym roku zwycięzcą naszego czempionatu został Kacper Terlikowski (Citreon Saxo), sympatyczny kierowca z Wyszkowa na codzień mieszkający w Warszawie do ostatniej rundy toczył pojedynek z Mikołajem Mielcarzem (BMW). Mikołaj zajął 2 miejsce w klasyfikacji pucharu zostając V-ce Mistrzem tegorocznej edycji. Miejsce 3 należy do Sebastiana Dziadosza ( Honda Civic ). Reprezntujący barwy Rider Team Motorsport kierowca z Marek k/ Warszawy opuścił 4 rundy pucharu z uwagi na terminy, które kolidowały mu z innymi startami. Na uwagę zasługuje fakt, że Sebastian rok temu wywalczył tytuł mistrzowski a w tegorocznej edycji rywalizacji startując w 3 z 7 rund zajmował 1 miejsca w klasyfikacji generalnej imprez organizowanych przez Auto Koło Centrum.

W imieniu organizatora rajdów Auto Koło Centrum oraz głównego sponosra firmy TEDEX  producenta olejów silnikowych i środków smarnych ( www.tedexoill ) dziękujemy Wszystkim bez wyjątku zawodnikom za udział w rywalizacji. Kibicom za doping i śledzenie  rywalizacji nawet za pośrednictwem Naszego profilu na facebook.

Korzystając z okazji Wszystkim Wam oraz Waszym rodzinom i bliskim życzymu w imieniu Zarządu firmy TEDEX Zdrowych Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz powodzenia w Nowym Roku 2017 !!!!!