Roman Baran bojowo i optymistycznie nastawiony do Magury

Roman Baran zaliczył już dwa wyścigowe starty w sezonie 2019, jednak ani w Bieszczadzkim Wyścigu Górskim, ani tym bardziej w czeskim Sternberk nie do końca mógł się nacieszyć jazdą swoim nowym Mitsubishi Lancerem w A-Grupowej specyfikacji. Bez względu na przeciwności, do Magury Małastowskiej przyjeżdża mocno zmotywowany i z pozytywnym nastawieniem. W trzeciej i czwartej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski zawodnik z Rzeszowa będzie bronił prowadzenia w Grupie A.

Należy do tego grona kierowców, którzy nie  startowali we wszystkich pięciu dotychczasowych edycjach, ale pojawia się tutaj nieprzerwanie od 2015 roku. Najlepszy z wyników, jakie do tej pory zabierał z Małastowa to podwójne czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, z drugiego wyścigowego weekendu GSMP 2017.

Wygląda na to, że przed tegoroczną edycją udało się w końcu w 100% ukończyć projekt nowego Lancera, więc cel na najbliższe dwie rundy to walka o najwyższy stopień podium. Wszystko rozstrzygnie się na czterech podjazdach wyścigowych ponad 3,5 km trasy, na którą 22 i 23 czerwca serdecznie zapraszamy kibiców.

 

Roman Baran: Przyjeżdżamy do Małastowa w bojowych nastrojach. Udało się, mam nadzieję uporać ze wszystkimi problemami, jakie nam doskwierały na początku tego sezonu, więc musi być dobrze. Mitsubishi jest gotowe i my także, więc czekamy na start pierwszego podjazdu. Trasa w Magurze nigdy nie należała do łatwych, ale przez te lata wiemy, jak do niej podejść. Wierzę, że w tym roku będzie dla nas przychylna.

Tym razem, jako jedyny będę reprezentował barwy LRacing, ale postaram się zrobić to godnie i przede wszystkim z dobrym skutkiem. Nasz główny cel to obronić dobry wynik wywalczony w Załużu i zdobyć w Magurze jak najwięcej punktów. Zapowiadało się, że będzie upalnie, chociaż pogoda w ten weekend może nas zaskoczyć. Niezależnie od aury atmosfera na trasie i w serwisach na pewno będzie gorąca.

W swoim oraz w imieniu wszystkich partnerów zapraszam Was serdecznie na 6. Wyścig Górski Magura Małastowska. Dzięki Miasto Rzeszów – Stolica innowacji, Szik Rzeszów, Bendiks, Handlopex dystrybutor opon Paxaro, B3Studio, Cutline, MPWiK Rzeszów, L Racing Liptak, L Sport, Motul, CR-turbo.pl, Carrera, Placard, Uroczysko – noclegi Korczyna, MTD, ATS, Inter-Cars, Xtreme Clutch, NGK, MTuning oraz patroni medialni TVP3 Rzeszów mamy szansę i zaszczyt być tutaj już piąty raz.

22 Czerwiec 2019
Autor
informacja prasowa
Foto
Agnieszka Wołkowicz UMA

GSMP - Najnowsze galerie

Facebook

Twitter

Reklama

Reklama