Gabriel Głazowski wraca po raz kolejny zmierzyć się z trasą w Magurze

Gabriel Głazowski od początku swoich startów w sporcie samochodowym, dał się poznać, jako człowiek wielu bardzo różnych umiejętności. Najszybszy fryzjer w Polsce od poprzedniego sezonu dał się poznać kibicom także, jako wyścigowy reporter, który z mikrofonem w ręku potrafi do ciekawego wywiadu przekonać i wciągnąć każdego zawodnika.

Podczas Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego zdołał nawet połączyć te dwie funkcje i od razu po swoim własnym podjeździe szybko zamieniał kask na mikrofon, żeby na gorąco odpytać swoich rywali. Zawsze jednak najważniejszym celem dla Bielszczanina pozostaje sportowa rywalizacja i walka o zwycięstwo, dlatego nie mogło zabraknąć Gabriela Głazowskiego na liście zgłoszeń 6. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska. Już w ten weekend zasili skład Grupy E0 i najliczniej obsadzonej klasy E0-2000, w której walczył o punkty już w Załużu. Jego wyścigową bronią będzie tradycyjnie Peugeot 205 GTi obsługiwany przez firmę EvoTech, ale jak to Gabriel – przygotował kilka niespodzianek, a kibicom znów zaprezentuje widowiskową i bezkompromisową jazdę.   

 

Gabriel Głazowski: Wyścig w Magurze Małastowskiej należy do tych, w których miałem już przyjemność startować, niestety moje pierwsze spotkanie z trasą nie było zbyt szczęśliwe. Po zeszłym roku, w którym rozbiłem się w pierwszym dniu rywalizacji teraz przede wszystkim chciałbym ukończyć wyścig. Nie ukrywam, że moje podejście do nadchodzącego weekendu jest też bardzo bojowe, ponieważ liczę na walkę o podium. Trasa w Magurze jest zdecydowanie bardziej rajdowa niż ta w Bieszczadach, więc bardzo dobrze się tutaj czuje. Na szybkich partiach będę się starał konsekwentnie ucinać brakujące sekundy do czołowej trójki, a więc główne cele na ten weekend są dwa – meta i powrót do Bielska-Białej z pucharem.

Już nie mogę się doczekać tej atmosfery i spotkania z kibicami w Małastowie, zwłaszcza że zaprezentujemy nowe barwy naszego Peugeota. Z dumą mogę też powitać nowego partnera w naszym zespole, z którym właśnie od tego weekendu rozpoczynamy współpracę. Cukiernia Bakus z Czechowic Dziedzic dołącza do Limak Auto Spa, WynajmijEmocje.pl, EvoTech, ASC Auto System Complex, Głazowski&Łyczko, Auto-Koczwara, Machiko Sportswear oraz Buchti.pl Promotion. Na tym wyścigu pojawimy się więc jeszcze mocniejsi!

20 Czerwiec 2019
Sezon

2019

Autor
informacja prasowa
Foto
Bartosz Rabsztyn

GSMP - Najnowsze galerie

Facebook

Twitter

Reklama

Reklama