Kajetan Kajetanowicz podsumowuje sezon. Dzisiaj odbiera trofeum za trzecie Rajdowe Mistrzostwo Europy.

To był niezwykły sezon w wykonaniu Kajetana Kajetanowicza. Bezapelacyjnie najlepszy polski kierowca startujący w rajdach samochodowych po raz trzeci z rzędu sięgnął po tytuł Mistrza Europy. Takim sukcesem do tej pory nie mógł pochwalić się żaden z zawodników! Reprezentant LOTOS Rally Team razem ze swoim pilotem Jarkiem Baranem odbierze dziś w Paryżu trofeum za kolejne mistrzostwo. Wszystko to na prestiżowej, międzynarodowej gali FIA, podczas której Międzynarodowa Federacja Samochodowa nagradza najlepszych zawodników w kategoriach sportu samochodowego.

Kajetanowicz na koniec roku sprawił niespodziankę kibicom, prezentując się podczas Rajdu Barbórka w samochodzie najwyższej klasy WRC. Mimo debiutu w nowej rajdówce popularny „Kajto” wygrał po raz piąty z rzędu te spektakularne zawody, zwyciężając także w Kryterium Asów na ulicy Karowej. Nominowany do 83. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2017 roku zawodnik podsumowuje fenomenalny sezon:

- W ostatnią sobotę Rajdem Barbórka 2017 i przejazdem po Karowej symbolicznie zamknęliśmy z kibicami ten wyjątkowy i trudny, ale pełen sukcesów sezon. To był bardzo pracowity czas z całym zespołem, fanami, dziennikarzami i naszymi niezastąpionymi Partnerami. Wszystkim jestem ogromnie wdzięczny. Dzisiaj we Francji odbieram trzecie z rzędu trofeum Rajdowego Mistrza Europy. Nikomu nie udało się tego dokonać w historii tych mistrzostw. To także czas podsumowań i planów, o które pytacie. Przede mną najważniejsze decyzje, związane z dalszą sportową karierą. Jestem dzisiaj wyjątkowo wzruszony, bo mam nadzieję, że to nie ostatnie trofeum, jakie przyszło mi odbierać. Jeśli tylko będę miał tę możliwość, dam z siebie wszystko, by jako sportowiec dostarczać Wam, polskim kibicom, jak najwięcej pozytywnych emocji. Marzę i wierzę w to, że przed sobą mamy jeszcze wiele wspólnych sezonów – podsumował Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy.

­- Kajetan Kajetanowicz po raz kolejny dostarczył Polakom powodów do radości i dumy. Pokazał, że ciężka praca i wytrwałość w dążeniu do celu prowadzą na sportowy szczyt. Jako Grupa LOTOS wspieramy go od ośmiu sezonów, bowiem idealnie wpisuje się w naszą strategię, w myśl której NAJ nie bierze się znikąd. Wierzę, że przed nami jeszcze wiele wspólnych sukcesów – dodał Marcin Jastrzębski, prezes Zarządu Grupy LOTOS S.A.

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team – Grupa LOTOS – a także CUBE.ITG, Delphi oraz Driving Experience. Szczegółowe informacje dotyczące Kajetana Kajetanowicza i zespołu są dostępne na stronach www.lotosrallyteam.pl oraz www.kajto.pl, a także na: www.fb.com/EmocjeDoPelna, www.fb.com/KajetanKajetanowicz, www.twitter.com/Kajto_pl oraz www.youtube.com/Kajtopl.

8 Grudzień 2017
Sezon

2017

Zespół

LOTOS Rally Team

Autor
Informacja prasowa

ERC - Najnowsze galerie

Wydarzenia

21 Wrzesień 2018
23 Marzec 2018
5 Październik 2017
25 Sierpień 2017

Facebook

Twitter

Reklama

Reklama